O nás

Climbwork nabízí především výškové práce. Zakládáme si na  kvalitně provedené práci s vysokou mírou bezpečnosti.

Za dobu naší práce jsme provedli mnohé výškové práce a práce nad volnou hloubkou z různorodých oblastí. Díky této skutečnosti jsme získali bohaté zkušenosti v oborech pokrývačství, izolatérství, stavební práce, klempířství, rizikové kácení stromů, instalace zábran proti holubům, nátěry a montáže konstrukcí a střech, montáže vysílačů, transportu břemen a jiných činností práce výšce a nad volnou hloubkou.

Výškové práce – bezpečnost především

cw-ico-082Základní informace je,že jsme živnostníci,tudíž My zodpovídáme za svojí práci,na rozdíl od  společností. Jsme schopni dle potřeby disponovat až 10 vyškolenými výškovými specialisty. Záleží na rozsahu či termínu zakázky. Všichni horolezci vlastní osvědčení na provádění výškových prací a disponují vysokou profesní zkušeností a zručností v oborech:
Rizikové kácení stromů
Jeřábnické a vazačské práce
Montáže a nátěry konstrukcí
Nátěry a opravy střech i okapů
Instalace zábran proti ptactvu
Nátěry a opravy fasád včetně mytí
Vyklízecí a stěhovací práce z nepřístupných míst
Montáže vysílačů
Rigging
Mytí oken a skleněných fasád
Zednické práce ve výškách

 

 

Přesto vám neslíbíme cokoliv. Fyzikální zákony se obejít nedají, přestože umíme pracovat v extrémních podmínkách je nutno brát vždy ohled na používané materiály a správné dodržení technologických postupů.

V oboru výškové práce máme dlouholeté zkušenosti. Což znamená že díky těmto zkušenostem v oboru výškové práce Vám můžeme nabídnout rychlé, kvalitní a flexibilní služby.