Síťový systém proti ptactvu

Síťový systém pro ochranu budov proti ptactvu

Síťový systém je jediná 100% účinná ochrana lodžií, balkónů, světlíků a ochozů věží. Síť je upevněna kolem obvodu prostoru pomocí pružného ocelového rámu, který se skládá z ocelových oček upnutých do plastových hmoždinek a kterými je protaženo ocelové lanko napnuté pomocí napínacího šroubu. K takto vytvořenému rámu, který je schopen přesně kopírovat obvod se připne speciálními kleštěmi a hliníkovými sponkami síť. Materiál ocelového rámu může být z nerezové nebo pozinkované oceli.

Systém je diskrétní a ze země téměř nepostřehnutelný. Pokud je potřeba, může se použít barva sítě přesně podle podkladu a to bílá, černá nebo kamenná. Síť má oko 50x50mm a 1mm tenké vlákno a tedy nestíní chráněný prostor.

Instalace sítě trvá cca 2 hodiny. Síť je možné instalovat díky velkému množství druhů upínacích komponentů na všechny typy podkladů včetně zateplených fasád a ocelových konstrukcí popřípadě lze překrýt celou střechu.

Životnost se pohybuje kolem 10 let, neboť je vyrobena z UV stabilního polyethylenu.

Příklady ošetření lodžií síťovým systémem

transparent netDetai ukotvení sítě pomocí pružného rámu, který je tvořen očky a lankem napnutým napínákem. Síť je připnuta k lanku hliníkovými sponkami.

transparent netVelmi ekonomické řešení zasíťování velé řady lodžií. Síť je upevněna před zábradlím aby bylo chráněno před usedáním ptactva a nedocházelo k následnému znečišťování již zasíťovaných lodžiií.

transparent netPolyethylénová síť barvy kámen je pro zasíťování lodžií velmi vhodná neboť je diskrétní a ani při pohledu zevnitř nějak výrazně neruší

transparent netTakto pěkně může vypadat zasíťování řady balkónů, když je použi náš síťový systém.

Příklady ošetření světlíku

transparent netUkázka zasíťování světlíku dlouhého 60m a širokého 20m. Takto velká síť musela být podepřena na několika místech lankem o prměru 4mm a celá nosná konstrukce byla prověřena statikem.

transparent netSíť je perfektně vypnutá a samotná instalace vyžadovala velkou zručnost a profesionální zkušenost.

Příklady ošetření okna

transparent netDeatil zasíťování gotického okna. Zde je vidět úžasná schopnost pružného rámu a sítě přizpůsobit se jakémukoliv tvaru.

transparent netPři síťování oken tavýchto tvarů je síť jako první upnuty nahoře a pak se pravidelně vypína po obou stranách až ke spodnímu okraji.