Výškové práce

Nabízíme výškové práce v širokém spektru služeb. Není výšky, abychom si nedokázali poradit. Vysílače, střechy, sloupy, stromy. Zde jsme jako doma a tak jsme schopni nabídnou profesionální služby práce na laně.

Čištění okapů

Pokud chcete, aby okapy fungovaly tak, jak mají, je třeba okapy pravidelně vyčistit. Frekvence čistění okapů závisí na lokalitě Vašeho domu.Pravidelným  čistěním okapů zamezíte ucpávání okapových svodů a tím poškození střešních říms a jiným závažným poškozením, jejichž odstranění je velmi drahé.  Pravidelé čistění okapů se vám vyplatí. Čištění okapů i okapových svodů provádíme již dlouhá léta.

Okapy vám nejen vyčistíme,ale v případě potřeby můžeme provést i jejich výměnu.

Nátěry střech

Provádíme nátěry střech na místech, kam se plošina těžko dostane, nebo kde je nebezpečné provádět nátěry střech bez zajištění. Samozřejmě nátěry střech provádíme i na normálně dostupných střechách.

Samotný nátěr střech provádíme pouze kvalitními barvami a v několika vrstvách, což prodlužuje životnost střechy.Pro nátěr střechy je nutné, abyste si vybrali barvu a odstín a také spočítali povrch střechy, aby se zjistilo, kolik barvy bude potřeba.

Opravy střech

Střecha je velmi důležitým prvkem vašeho domu.A pokud je v pořádku zvyšuje se životnost celé stavby.Proto je nutné se o střechu starat.Krom nátěrů je také nutné opravovat díry a doplňovat chybějící části střechy,jako jsou klempířské prvky ,nebo tašky.

Pomocí horolezecké techniky vám pomůžeme opravit vaší střechu a tím prodloužit život nejen vašemu domu , ale i střeše samotné.

Instalace reklamy

Provádíme montáže reklam a billboardů všech druhů a velikostí za pomoci horolezecké techniky.

Pokud potřebujete outdoorovou reklamu,  zajistíme vám montáž velkoplošných billboardů, reklamních cedulí a poutačů, plachet a to včetně montáže osvětlení. Pomocí horolezecké techniky.

Zábrany a sítě proti ptactvu

Hrotový systém je vhodný jako ochrana proti holubům a ostatnímu ptactvu pro represivní i preventivní ošetření. Hroty proti holubům se skládají  z plastového pásku do kterého jsou upnuty tenké nerezové hroty zabraňující dosednutí holubů na ošetřené místo.  Hrotový systém je nejvhodnější ochranou proti holubům a jinému ptactvu.

Montáž hrotů proti holubům se provádí na suchý a čistý povrch, přilepením neutrálním transparentním silikonovým tmelem.

Síťový systém proti holubům nejúčinnější  ochrana lodžií, balkónů, světlíků a ochozů věží. Síť je upevněna kolem obvodu prostoru pomocí pružného ocelového rámu, který se skládá z ocelových oček upnutých do plastových hmoždinek a kterými je protaženo napnuté ocelové lanko. K takto vytvořenému rámu, který je schopen přesně kopírovat obvod se připne speciálními kleštěmi a hliníkovými sponkami síť.

Montáž zábran a sítí proti holubům provádíme horolezeckou technikou. Síť je možné instalovat díky velkému množství druhů upínacích komponentů na všechny typy podkladů včetně zateplených fasád a ocelových konstrukcí.

Prořez a kácení stromů

Provádíme rizikové kácení stromů na místech kam se nedostane plošina a nelze strom pouze pokácet.Díky postupu dílčího řezání je můžeme pokácet i stromy nacházející se na velmi malém prostoru a obklopené ploty,budovami atd.

Také provádíme pouze zdravotní prořezy tam kde je to nutné.Dle dohody vám dřevo nařežeme na požadovaný rozměr ,nebo zajistíme jeho likvidaci.

Používáme motorové pily stihl.

Pokud potřebujete pomůžeme vám s vyřízením formalit na úřadech.

Mytí nejen skleněných fasád a čištění atrií

Pomocí horolezecké techniky vám umyjeme domovní fasádu či fasádu ze skla.

Naše dlouholeté zkušenosti s technickým lezením se uplatní při mytí stropů atrií.

Čistíme též ocelové konstrukce od prachu a jiných nečistot.Díky použití horolezecké techniky jsou omezení minimální.

Spouštěn,í vytahování a instalace těžkých břemen

Horolezeckou technikou vám vytáhneme spustíme a nainstalujeme břemeno na vámi určené místo.Použitím kladkostrojů a pák s horolezeckou technikou nahradí jeřáb na místech, kam se tato technika nedostane.